horoskop tygodniowy

horoskop tygodniowy Między Tobą i Twoją partnerką zapanuje lub wzmocni się harmonijna atmosfera. horoskop Będziesz potrafił mile ją zaskakiwać. Dla jej satysfakcji wymyślisz tysiąc i jedną fantazję. Razem będziecie się świetnie bawić. Warto pomyśleć nad uczczeniem jakiegoś wydarzenia, na przykład ważnej dla Was obojga daty. Zaskoczysz ją, udowadniając, że o niczym nie zapomniałeś i że potrafisz wiele zrobić tylko po to, by zapewnić jej przyjemność. Wszystkie te drobne rzeczy upewnią ją o tym, jak ważne miejsce zajmuje ona w Twoim życiu. Niedługo nastanie zmysłowa i pełna namiętności atmosfera! Jeżeli jesteś singlem, wszystko zaczyna się dla Ciebie od nowa. Twoje myśli zajęte są nową znajomością, którą bardzo chciałbyś pogłębić. Poza tym masz pewność, że nie jesteś jej obojętny. Dobrym pomysłem będzie umówienie się na spotkanie poza gronem przyjaciół. Łatwiej będzie Wam rozmawiać w cztery oczy.

horoskop na dzis, w tym tygodniu poczujesz swobodę w odkrywaniu nowych przestrzeni. Sfera ta zdominowana jest przez randki! Bądź jednak ostrożny. Nie niszcz tego, co uważasz za mrzonkę. Przestań robić sobie plany oparte tylko na fantazjach! Otwórz szeroko oczy – jesteś kochany i gorzko byś żałował, jeśli porzuciłbyś bliską Twemu sercu osobę jak zużyty przedmiot! Weź głęboki wdech i porzuć marzenia, które nigdy się nie spełnią!

www.moj-horoskop-2014.com

horoskop miesieczny, będziesz bardziej niż zwykle powściągliwy, zwłaszcza w sferze uczuciowej. Nawet prywatnie nie będziesz skłonny do zbytniej wylewności. Uważaj, żebyś niechcący nie przekazał podprogowego komunikatu – Twoja partnerka może sądzić, że nudzisz się w jej towarzystwie! Generalnie ludzie będą myśleć, że dystansujesz się z ich powodu. Masz prawo być nieco zamknięty w sobie, uważaj jednak, aby całkowicie się nie wyizolować!